Witaj w świecie My Bafi

wysyłka kurierem Gratis od 299zł

Witaj w świecie My Bafi

O nas

Witaj w moim świecie!

    I od czego się to zaczęło…??:) Sama się śmieje do siebie jak o tym myślę, bo nigdy nie sądziłam że szycie stanie się moją pasją i tak mocno się w to zaangażuje. Kilka lat temu dostałam od mamy maszynę do szycia. Szyłam wyłącznie dla moich chłopców, bo przecież nie umawiałam szyć profesjonalnie. Jak coś sobie wyobraziłam tak próbowałam to zrealizować. Były to proste rzeczy, czapeczki czy kocyki.

Pewnie zapytacie skąd nazwa? Otóż moi dwaj super-bohaterowie to młodszy Bartuś i starszy Filip, resztę już wiecie….:) To oni stali się dla mnie inspiracją do projektowania i tworzenia własnych unikalnych dodatków do odzieży dziecięcej jak i dekoracji do pokoju dziecięcego.

Nie lubię monotonii. U mnie musi być kolorowo, ale bez przesady i tym się kieruje przy wyszukiwaniu nowych wzorów zarówno na czapeczki, czy opaski ale także kocyki dziecięce i maskotki. Wszystkie moje prace wykonuje z materiałów z najlepszych polskich tkanin.

My Bafi to artykuły dziecięce, które chcę by cieszyły, uczyły, wzbudzały uśmiech i zainteresowanie na twarzach naszych małych i też dużych pociech. Mają dekorować pokój dziecka barwnie i kolorowo, a jednocześnie zapewniać bezpieczeństwo i spokój dla harmonijnego rozwoju.

Mam marzenia i chcę je spełniać, a jednym z nich jest My BaFi!

Zapraszam do mojego świata, do świata My Bafi!

Pozdrawiam

Marta:)